Eizan Kaburagi – syn kucharza, który robi kulki ryżowe. Uczy się dobrze, jego ulubioną techniką jest "oślepiająca kula". Nie jest lekkoatletą, ale akrobacje ma w sobie. Pupil Vlada. Zakochany w Okuni.

Jimmy B. – najlepszy kumpel Eizana. Ma bogatego ojca i pochodzi z Nowego Jorku. Nigdy nie rozstaje się ze swoją deskorolką. Na początku był uczniem Katany, a potem uczniem Shuriken. Nie jest elastyczny ale jako jedyny uczeń umie "breakdance".

Okuni Dohan – najzdolniejsza z całej paczki. Uwielbia konkurować z innymi. Zakochana w Eizanie.

Świnek – najlepszy DJ w Shuriken i najlepszy kumpel paczki. Nic nie mówi, nie wiadomo o jego zdolnościach ninja ale za to uwielbia muzykę wyprubowuje coraz to nowe instrumenty niestety niektóre z nich są niebezpieczne dla innych uczniów np. flet który powodował lunatykowanie.

Nobunaga – największy uczeń Shuriken i syn sławnego sumo. Przede wszystkim uwielbia jeść. Charakter ma OK, jest pomocny, sławny i dużo pracuje, ale jest mało zdolny.

Daisuke Togakame – sierota, żył na ulicy. Bardziej obchodzi go jak podrywać dziewczyny (a szczególnie Ami), niż zostać ninja.

Jacques Morimura – młody nurek. Na początku myślał, że Shuriken to szkoła dla nurków (stroje są podobne)ale teraz jest też świetnym ninja. Śmieszny i śmierdzący uczeń. Spec od przekrętów.

Marcos Gonzales – Meksykanin, który ukrywa się przed gangiem "Trzech świętych", którzy widzieli, jak ich podsłuchiwał.

Choki – największy śpioch w Shuriken. Wychowywany przez hinduskich mnichów, który uczyli go telepatii i telekinezy.

Ami Saeki – Zauroczona sobą, ale także Jmmim B. jednak on tego nie odwzajemnia. Ami jest pupilką dyrektora.

Tetsuo Matsura – arogant, sądzi, że wie więcej, niż dyrektor, ale się nic nie uczy.

Yota – udaje postać, z którą jest, ma donosiciela i kurę. Szpieg pierwsza klasa ale nie umie posługiwać się bronią.

Vladimir Kei-Jest nauczycielem szkoły Shuriken który pochodzi z Rosji.Ma on ogromna siłę Ninjitsu

Kita Shunai-Była nauczycielka Katany,Jest mistrzem w posługiwaniu sie bronia Ninja

Kubo Utamaro-Jego lekcje są bardzo nudne.Marzy by zostac dyrektorem.

Dyrektor-Jako dyrektor myśli tylko o funduszach na szkole,jest bardzo madry.

Dyrektor szkoły Katana-Jest dyrektorem szkoly Katana jego widok sprawia że kazdy drzy.Rozmawia z nim tylko kurczaczek i Naginata

Doku-Jest on bardzo powolny,jego mama przynosi mu sniadanie.

Bliznacy Kimura-Gdy sa razem tworzą swietny zespol a gdy sa osobno nie sa juz tak silni

Bruce Chang-Jest najwikeszym przeciwnikiem Jimmy'ego.Lubi sie bic

Koji Murasaki-Był fundatorem szkoly szuriken, ale byl wielkim tchorzem

Naginata-Jest najwiekszym wrogiem Eizana,jest zlosliwy i lubi sie bic.

Zumichito-Jest on ochroniarzem szkoly schuriken, gdy byl dzieckiem chodzil do tej szkoly.Zna wszystkie sekrety i opowiesci

Sprzataczka-Cale swoje zycie sprzata w szkole,jest najszybsza osoba ktora porusza sie z mopem.

Wielki Mistrz Otomo-Jest on legendą sztuki wojowniczej.Do szkoly przychodzi od czasu do czasu by podzielić sie swoja wiedza